Hoş Geldiniz, 12 Temmuz 2024 Cuma | 13:16
turkce english deutsch russkiy
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Satılıklar Kiralıklar Günlük Kiralık Devren İletişim
Hakkımızda

Gayrimenkul yatırımı oldukça önemli ve hayatınızı değiştirmek için attığınız ilk adımların başında gelir. Ev almak, arsa veya gayrimenkul edinmek ciddi işlerdir ve güven ister. Bu sektörde 19 yıllık tecrübemiz ve müşteri memnuniyeti odağımız ile sizlerin de mülk sahibi olmanızı sağlayacak donanımlı ekibimiz ile hizmet sektöründe kendinden emin adımlarla ilerlemiş bulunmaktayız.

Kuşadası Yatırım olarak öncelikli hedefimiz, dürüst hizmet anlayışı ile siz değerli yatırımcılarımıza her zaman doğru hizmeti sunmaktır.

Kuşadası Yatırım firmamız 0900021 numaralı Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi ve 18 yıllık tecrübesi ile Kuşadası’nda emlak söz konusu olduğunda akla gelen ilk isimlerden biridir.

Kuşadası Yatırım firması brooker’ı Emre Fazlılar 2004 yılından bu yana başarılı bir şekilde Kuşadası emlak sektörünün ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkul ticaretlerinde yerli ve yabancı müşterine hizmet etmektedir. 

Görevimiz sizlerin Kuşadası bölgesinde kiralama, müşavirlik, yatırım danışmanlığı, satılık ev, arsa gibi gayrimenkul alım ve satımlarınızda hızlı bir şekilde kazançlı sonuca varmanızı sağlamaktır.

Ticaretinize yön veren ve her adımı çok hayati olan gayrimenkul yatırımlarınızda profesyonel ve uzman bir firma ile çalışmak isterseniz Kuşadası Yatırım hizmetinizdedir. 

Doğru Yatırım için, Kuşadası Yatırım

Emlak
Vitrin İlanları
Satılık İlanlar
Kiralık İlanlar
Emlak Arama
Şirket
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
Sosyal Ağlar
Facebook
İletişim

Aydın / Kuşadası
TEL : +90 (256) 612 2857
Emlakjet